З 6-го лютого українська рок-музика звучатиме на Місцевому радіо Гамбурга - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

З 6-го лютого українська рок-музика звучатиме на Місцевому радіо Гамбурга

З лютого 2023 року кожного першого понеділка місяця на Місцевому радіо Гамбурга – Hamburger Lokalradio – буде одна година української рок-музики. Національна рада вітає таку ініціативу радіостанції і вносить її до переліку медіадрузів України – Списку Вдячності.

Проєкт «Hamburger Lokalradio» називається Radio Dobroho Wätchora – «Радіо доброго вечора». Він виходитиме на хвилях цієї місцевої радіостанції раз на місяць о 19.00 у понеділок.

Перший випуск запланований на 6 лютого. У ньому звучатиме музика різних виконавців і різних стилів, зокрема будуть пісні ПНД, Пан Пупец, Файно, Vivienne Mort, Adam та інші. У наступних випусках будуть переважно концептуальні шоу, кожне з яких буде присвячене певній темі, повідомляє Німецько-українське культурне товариство.

Цей проєкт дасть змогу німецькій аудиторії більше дізнатися про музичну культуру України. Сподіваємося, інтерес до української культури поглиблюватиметься і української музики в європейському просторі буде ще більше.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше