З Днем Конституції!

28.06.2017

День Конституції – це день шани усім поколінням, які присвятили своє життя побудові правової України, в якій права і свободи людини є беззаперечною цінністю.

Сьогоднішнє свято змушує ще раз задуматися про те, чим ми керуємося в житті. На державному рівні основними регулівними актами є закони, але в кожній сфері нашого життя, навіть у побуті, є свої правила, дотримання яких сприяє полегшено віднаходити спільну мову з навколишніми, чим ще раз доводити свою відданість і повагу людині і громадянину.

Медіасфера увійшла в повсякденне життя як одна із найважливіших і найчутливіших ділянок. Тому і відповідальність у працівників медіа перед суспільством за меседжі, які вони подають, надзвичайно висока. Бо зі збереженням свободи слова і права на інформацію маємо дбати і про право бути від неї захищеним.

Святкуючи День Конституції, пам’ятатимемо, що кожен із нас кладе цеглину у фундамент України як правової держави і відповідальний не тільки за власну ділянку роботи, а й безпеку людей, для яких ця праця реалізується.

Ілюстрація з сайту dilovamova.com