З Днем українських добровольців! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

З Днем українських добровольців!

Війна, яку веде росія проти України уже 9 рік, засвідчила, що українці – смілива, сильна, незламна нація, яка готова захищати і боротися за свій ДІМ.

Цього дня у 2014 році група учасників Самооборони Майдану, яка налічувала тоді 500 осіб, самоорганізувалася і вирушила з Києва захищати схід України. Так із небайдужих українців, які відстоювали свободу на революційному Майдані, з’явився перший добровольчий батальйон. Вісім років потому на світанку повномасштабного вторгнення армії рф уже натовпи чоловіків і жінок, які не мали військових навичок, вишукувалися в черги біля військкоматів, щоб стати добровольцями у війні за суверенітет України.

Українські добровольці – це приклад любові до своєї Батьківщини, сміливості, почуття гідності.  Щоденні відважні вчинки добровольців дають віру і надихають так само віддано битися за свій ДІМ.

Дякуємо кожному, хто у війну обрав нелегкий шлях борця. Терпіння і сил Вам тримати боротьбу й  дійти до Перемоги.

Цього дня також віддаємо шану усім добровольцям, які з війни уже не повернуться – їхні імена вписані в історію великої війни за свободу і незалежність України. Вічна пам’ять і слава!

Хочеться вірити, що якнайбільше захисників і захисниць України повернуться у свої родини з Перемогою живими і неушкодженими та зможуть будувати сильну незалежну Україну без необхідності у зброї.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше