На свята - одне бажання! ПЕРЕМОГА - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На свята – одне бажання! ПЕРЕМОГА

2022 рік для України став роком великих викликів, потрясінь і змін. Вони не оминули жодної галузі чи сфери життя людей, у тому числі і медійної. Нас хотіли знищити, стерти з лиця землі, але ми вистояли і надалі боремося за свободу, незалежність, за демократичні цінності усього світу.

Нам є кому дякувати і кому радіти, чиї старання відзначити, щоб вони назавжди були вписані в історію підтримки українського медійного спротиву.

Ми дякуємо українським мовникам із Маріуполя і Бучі, Чернігова і Запоріжжя, Слов’янська і Тростянця, Херсона і Харкова, сотень інших наших міст і містечок. Рашисти знищували приміщення, крали апаратуру, полювали на медійників, але вони боролися і щосили борються з російською пропагандою часто ціною власного життя. Вони перші, хто приходять після наших воїнів і дають людям доступ до правди.

Ми дякуємо тим, хто береже і рятує українське мовлення – співробітникам Концерну РРТ і енергетикам. Як би окупанти не намагалися підірвати вежі та електростанції, фахівці щоразу роблять усе можливе, і марафон «Єдині новини», Суспільне повертаються в українські міста й села.

Ми дякуємо і тим, хто зберігає та розвиває українське мовлення за кордоном. Польським і латвійським, німецьким і французьким, литовським і хорватським, італійським і румунським, іспанським і ірландським, британським і чеським компаніям з усієї Європи, які прихистили наших медійників, створюють контент для українських переселенців, випускають програми українською, блокують російську дезінформацію, надають необхідну апаратуру та збирають кошти на нашу спільну зброю Перемоги. Ви – наші Медіадрузі назавжди!

 

Ми дякуємо лідерам Європи – пані Урсулі фон дер Ляєн і пану Жозепу Боррелю, депутатам Ради Європейського Союзу за санкції проти росії, за повну і постійну підтримку наших ініціатив щодо блокування російських пропагандистів у європейських ефірах.

Ми дякуємо нашим західним колегам, європейським медіарегуляторам, ЮНЕСКО, EPRA за підтримку та об’єднані дії у цій непростій війні з рашистською пропагандою на інформаційному фронті.

Ми дякуємо Комітету імені Дені Дідро за принциповість, активність і наполегливість у нашій спільній боротьбі проти тих, хто намагається обійти європейські санкції.

Ми дякуємо народним депутатам, Президенту й Уряду, громадським організаціям, журналістам, Раді Європи за активну участь у підготовці Закону України «Про медіа». Завдяки його ухваленню Україна отримала шанс на якісні зміни не тільки медіа, а й усієї країни. Це наш впевнений крок до рівноправного членства в Європейському Союзі.

А найголовніша Подяка – нашим Героям на фронті. У їхніх руках доля України, доля Європи і всього вільного світу. Ми назавжди вдячні вам!

З Новим 2023-м, друзі!

І хай збудеться спільне для всіх бажання – наша Перемога!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше