За порушення вимог законодавства щодо подання регуляторному органу інформації про структуру власності на 123 ліцензіатів накладено штраф

30.06.2017

Національна рада 29 червня застосувала санкцію штрафу до 123 ліцензіатів через неподання або невчасне подання регуляторному органові інформації про структуру власності. Загальна сума штрафів становить близько 350 тис. гривень.

Усі компанії, на яких сьогодні було накладено штраф, не виконали вимоги законодавства щодо подання до Національної ради інформації про свою структуру власності уже другий рік поспіль. Голова Національної ради Юрій Артеменко зауважив, що це може стати підставою для непродовження їх ліцензій в майбутньому.

Необхідність для суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення щороку подавати Національній раді інформацію про структуру власності встановлена частиною четвертою статті 12 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Порядок подання цієї інформації було затверджено рішенням регуляторного органу, згідно з яким такі відомості подаються до 31 березня.

Закон також передбачає, що за неподання, несвоєчасне подання інформації про структуру власності або подання інформації, що не відповідає дійсності, застосовується штрафна санкція. Розмір штрафу визначено частиною десятою статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» – 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник.

Найменша сума штрафу становила 0,14 грн., найбільша – 69 534 грн.

Фото з сайту zn.ua