Забезпечення мовлення на тимчасово окуповані території лишається пріоритетом у роботі Національної ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Забезпечення мовлення на тимчасово окуповані території лишається пріоритетом у роботі Національної ради

Національна рада не змінюватиме курсу в діяльності з розбудови українського телерадіомовлення в Донецькій, Луганській областях і на територію Криму. Задля збереження результатів попередніх напрацювань і втілення нових поставлених завдань із розвитку національного мовлення на територіях із особливим режимом мовлення, регулятор надалі братиме участь у державних проєктах, що спрямовані на роботу в цьому напрямі.

Під час онлайн-засідання регулятора 7 травня Ольга Герасим’юк повідомила, що Національна рада вже підтвердила свою подальшу участь у міжвідомчій Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, яка має функціонувати при Міністерстві культури та інформаційної політики України. Проблематикою  і вирішенням питань  інформаційної реінтеграції окупованих територій віднині опікується член Національної ради Максим Онопрієнко, який і увійде до складу цієї Комісії.

Крім того, зважаючи державну вагу цього питання, Ольга Герасим’юк розповіла, що Національна рада також входитиме у підгрупу з питань інформаційної безпеки при РНБО.   Національну раду в цій підгрупі так само представлятиме Максим Онопрієнко.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше