Загинув Євген Старинець, ексменеджер філії «Суспільне. Черкаси» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Загинув Євген Старинець, ексменеджер філії «Суспільне. Черкаси»

Стало відомо, що 30 квітня у боях за Попасну на Луганщині загинув Євген Старинець, ексменеджер філії «Суспільне. Черкаси». Про це повідомила його дружина, журналістка філії «Суспільне. Черкаси» Наталія Кулик.

Євген Старинець був добровольцем у Збройних силах України, приєднався до лав територіальної оборони.

Прощання із захисником відбудеться у п’ятницю, 6 травня, о 12:30 на площі Слави у Черкасах.

Із грудня 2017 року до грудня 2019 року Євген Старинець був менеджером філії АТ НСТУ «Черкаська регіональна дирекція» Суспільне Черкаси. До цього працював на посаді заступника директора філії з фінансових питань. У Черкаську обласну державну телерадіокомпанію прийшов у 2012 році.

Національна рада висловлює співчуття дружині Євгена Старинця, його родині, друзям, колегам. Хай пам’ять про нього вічно живе в наших серцях, а ми будемо гідними подвигу наших захисників і побратимів.

Останніми днями все частіше надходить інформація про загибель журналістів на війні з росією. Часто вони не тільки виконують свої професійні обов’язки, фільмуючи жахливі сторінки цієї агресивної навали, а й беруть до своїх рук зброю, щоб мужньо захищати Батьківщину, український народ. Від початку повномасштабної війни рф проти України загинули вже 24 українські та іноземні журналісти. Світла їм пам’ять і шана!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше