Закон про медіа – доступно. Олександр Бурмагін взяв участь у семінарі для українських журналістів «Свобода слова в умовах війни» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Закон про медіа – доступно. Олександр Бурмагін взяв участь у семінарі для українських журналістів «Свобода слова в умовах війни»

16 18 лютого 2023 року «Платформа прав людини» за підтримки Freedom House та за участі члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олександра Бурмагіна провела у Вінниці семінар для журналістів «Свобода слова в умовах війни»: що потрібно знати журналісту під час виконання своїх професійних обов’язків». Одна з тем імплементація Закону України «Про медіа».

Представництво слухачів навчального семінару було широким – до Вінниці приїхали учасники з багатьох регіонів України: Полтавщини, Сумщини, Тернопільщини, Рівненщини, Одещини, були представники і з тимчасово окупованих територій. Тренінг тривав у форматі живого спілкування, де учасники могли ставити питання, ділитися власним досвідом і напрацюваннями. 

Докладному вивченню положень Закону України «Про медіа» був присвячений окремий день. Цю частину семінару провів член Національної ради Олександр Бурмагін, який особисто брав участь у розробці цього закону. Увагу було приділено структурі закону, прокоментовано статті,  які вперше з’явилися в регулюванні сфери медіа, роз’яснено конвергентні підходи, що застосовуватимуться до всіх медіа.

Найважливіше те, що закон розглядався в контексті європейського законодавства про медіапослуги. Олександр Бурмагін фактично продемонстрував творчу лабораторію розробників закону, розказав про принципи функціонування, філософію та логіку закону. Важливе місце в доповіді зайняли питання імплементації закону. Семінар тривав три дні. Члени Національної ради й надалі братимуть участь у подібних освітніх проєктах.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше