Замість „ТелеНяні” – „Карусель” - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Замість „ТелеНяні” – „Карусель”

На підставі звернення ТОВ „Торсат”, м. Київ, щодо зміни назви каналу „ТелеНяня” на „Карусель” Національна рада на засіданні 12 травня ц.р. ухвалила рішення про внесення зміни до рішення Національної ради від 22.07.2009 № 1609 „Про доповнення до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” у зв’язку зі зміною назви дитячого каналу „ТелеНяня” на „Карусель”.

Довідково: дитячий телеканал „Карусель” було створено на виконання Наказу Президента Російської Федерації Д. Мєдвєдєва № 715 від 24.06.2009р. на базі двох інших дитячих телеканалів „ТелеНяня” (ЗАТ „Первый канал. Всемирная сеть”) та „Бибигон” (ФГУП „Всеросийская телевизионная и радиовещательная компания”).

Міністерством зв’язку та масових комунікацій Російської Федерації ЗАТ „Карусель” 30.12.2010 було видано ліцензію на мовлення № 17509. Канал має статус загальноросійського обов’язкового загальнодоступного телеканалу. Формат мовлення не змінено. Мова – російська. Реклама відсутня.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше