Зареєстровано нового дистриб’ютора та анульовано ліцензії двом місцевим мовникам - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Зареєстровано нового дистриб’ютора та анульовано ліцензії двом місцевим мовникам

27 грудня 2010 року на позачерговому засіданні Національної ради серед інших було розглянуто питання про державну реєстрацію ТОВ „Аврора Дистрибушн”, м. Київ, як суб’єкта інформаційної діяльності. Було ухвалено зареєструвати компанію і видати свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши: вид діяльності – дистриб’ютор телерадіопередач.

Відповідно до поданих заяв, Національна рада ухвалила рішення про анулювання ліцензії КП Сокирянської районної ради „Телерадіоорганізація „Сокиряни”, м. Сокиряни Чернівецької області, та Редакції Рокитнівського районного проводового радіомовлення, смт Рокитне Рівненської області.

Довідково: КП Сокирянської районної ради „Телерадіоорганізація „Сокиряни”, м. Сокиряни Чернівецької області має ще 2 ліцензії на мовлення, НР № 0004-м від 08.12.2006 та НР № 1066-м від 04.01.2010.
Редакція Рокитнівського районного проводового радіомовлення, смт Рокитне Рівненської області інших ліцензій на мовлення не має.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше