Засідання Національної ради перенесено через відсутність кворуму - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Засідання Національної ради перенесено через відсутність кворуму

Засідання Національної ради, що мало відбутися сьогодні, 28 травня, перенесено через те, що немає кворуму. Голова регуляторного органу Юрій Артеменко повідомив про відсутність двох членів Національної ради – Ольги Герасим’юк і Владислава Севрюкова.


Засідання Національної ради, що мало відбутися сьогодні, 28 травня, перенесено через те, що немає кворуму. Голова регуляторного органу Юрій Артеменко повідомив про відсутність двох членів Національної ради – ОльгиГерасим’юкі Владислава Севрюкова.Про дату проведення наступного засідання буде повідомлено додатково.Нагадаємо, на цьому засіданні мали розглядатися такі резонансні питання:


– продовження терміну дії ліцензії на мовлення телеканалу «Інтер»;
– розгляд матеріалів позапланової перевірки компанії «Зеонбуд»;
– переоформлення ліцензій низки телекомпаній, що мовлять із логотипом «112»;
– розгляд матеріалів позапланових перевірок телеканалів «1+1» і «СТБ» стосовно дотримання ними Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.Брифінг, що був запланований на 14:00, скасовано.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше