Заступник голови Національної ради виступив із вітальним словом на щорічній науково-практичній конференції «Дні інформаційного суспільства-2015» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Заступник голови Національної ради виступив із вітальним словом на щорічній науково-практичній конференції «Дні інформаційного суспільства-2015»

Заступник голови Національної ради Григорій Шверк 19 травня виступив із вітальним словом на щорічній науково-практичній конференції «Дні інформаційного суспільства-2015». Він наголосив, що впровадження новітніх моделей комунікації в органах державної влади є своєрідною боротьбою між радянським та європейським, що присутнє майже в кожному держслужбовці. І хоча із вдалою імплементацією провідних європейських практик є технічні проблеми, проте ми знаємо шляхи їх розв’язання.Заступник голови Національної ради Григорій Шверк 19 травня виступив із вітальним словом на щорічній науково-практичній конференції «Дні інформаційного суспільства-2015». На відкритті заходу також виступили заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, заступник Міністра інформаційної політики Артем Біденко та ін.
Григорій Шверк наголосив, що впровадження новітніх моделей комунікації в органах державної влади є своєрідною боротьбою між радянським та європейським, що присутнє майже в кожному держслужбовці. І хоча із вдалою імплементацією провідних європейських практик є технічні проблеми, проте ми знаємо шляхи їх розв’язання.Було зазначено, що у сфері телевізійного мовлення налічується близько 30 загальнонаціональних і 75 регіональних ТРО, а в радіомовній сфері – 15 загальнонаціональних і 57 регіональних ТРО. Кількісно ми на високому рівні, проте якісно, мабуть, є над чим працювати.


Григорій Шверк завершив словами відомого американського журналіста Ральфа Нейдера про те, що інформація – основна валюта демократії. Але для того, щоб вона «не зазнала девальвації», нам із вами треба використовувати її професійно.Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше