Затверджено нову редакцію Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України

19.09.2011

НАЦІОНАЛЬНА РАДА ЗАТВЕРДИЛА НОВУ РЕДАКЦІЮ ІНСТРУКЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРОК ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРОВАЙДЕРІВ ПРОГРАМНОЇ ПОСЛУГИ УКРАЇНИ.

Національна рада затвердила нову редакцію Інструкції Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України.

29 липня 2010 року рішенням Національної ради № 1127 цей документ було взято за основу та оприлюднено на сайті для громадського обговорення.

Свої пропозиції до проекту Інструкції надіслали такі організації:
Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК), Незалежна Асоціація телерадіомовників (НАМ),Телекомунікаційна Палата України, Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, ДП „Українське агентство з авторських та суміжних прав”, Громадська організація „Коаліція виконавців та продюсерів України”, Об’єднання підприємств “Український музичний альянс”, Асоціація музичної індустрії України, Асоціація „Укртелемережа”.

Національна рада частково врахувала пропозиції, внесені Індустріальним Телевізійним Комітетом (ІТК), Незалежною Асоціацією телерадіомовників (НАМ), Телекомунікаційною Палатою України, Асоціацією „Укртелемережа”.

Пропозиції Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, ДП „Українське агентство з авторських та суміжних прав”, Громадської організації „Коаліція виконавців та продюсерів України”, Об’єднання підприємств „Український музичний альянс”, Асоціації музичної індустрії України, щодо включення до Інструкції положення про можливість перевірки уповноваженими особами Національної ради наявності в телерадіоорганізацій угод на використання об’єктів авторського права, були відхилені як такі, що не належать до наглядових повноважень Національної ради, визначених статтею 13 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”.

Після реєстрації інструкції в Мін’юсті цей документ буде оприлюднений в офіційних виданнях та на сайті Національної ради.