Затверджено зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Затверджено зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

28 січня Національна рада на засіданні ухвалила рішення про внесення змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору. Громадське обговорення цього проекту регуляторного акта тривало місяць.


28 січня Національна рада на засіданні ухвалила рішення про внесення змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору. Громадське обговорення цього проекту регуляторного акта тривало місяць.Член Національної ради Олександр Ільяшенко повідомив, що трохи більше як 20 змін було внесено до Плану. Загалом за час громадського обговорення надійшло понад 30 пропозицій від асоціацій і мовників, зокрема Телекомунікаційної палати України, Асоціації правовласників і постачальників контенту, «Медіа Групи Україна», групи «1+1 медіа».Рішення Національної ради разом зі змінами до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше