Затверджено зміни до Положення про скасування санкції «оголошення попередження»

18.09.2013

Національна рада затвердила зміни до Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги.

Загальні положення документа доповнено новим пунктом 1.4 такого змісту: «Санкція «оголошення попередження», застосована за порушення умов ліцензії та вимог чинного законодавства України по ліцензії, яка була анульована або втратила чинність, вважається автоматично скасованою і не враховується під час подальшої діяльності ліцензіата».

Рішення про внесення змін до цього Положення Національна рада ухвалила 28 травня ц.р. Проект документа було оприлюднено для громадського обговорення на сайті регуляторного органу на місячний термін для надання зауважень та пропозицій.

Після остаточного доопрацювання відповідні зміни було затверджено й управлінню правового забезпечення доручено подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.