Завершився практичний семінар із медіа-моніторингу, організований для працівників регулятора Радою Європи - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Завершився практичний семінар із медіа-моніторингу, організований для працівників регулятора Радою Європи


22 квітня завершився триденний практичний семінар із моніторингу медіа, організований у рамках спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» для працівників апарату Національної ради та її представників у областях.

Основною темою для обговорення й дискусії під час семінару став моніторинг засобів масової інформації, різноманітні його аспекти та завдання з огляду на обставини й тематику, яка потребує аналізу. Так, мова йшла про особливості моніторингу медіа під час виборчих кампаній (новини, ток-шоу, передвиборна агітація, дотримання визначених законодавством норм щодо рівності та збалансованості висвітлення передвиборного процесу), моніторинг реклами, пропаганди, мови ворожнечі тощо.

Учасники семінару разом з експертом Ради Європи Расто Кужелем говорили не лише про загальноприйняті стандарти щодо діяльності ЗМІ, а й розглянули реальні ситуації, обговорили дискусійні моменти, можливі шляхи реакції регулятора на різноманітні порушення.Сторони висловили взаємну подяку за співпрацю і сподівання, що подібні практичні семінари відбуватимуться і надалі. Уже нині розглядається можливість такого заходу із залученням більш широкого кола осіб та розширенням тем, що є актуальними для Національної ради й вітчизняної медіа-галузі.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше