Женевський університет запрошує науковців до участі в академічному колоквіумі з прав людини - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Женевський університет запрошує науковців до участі в академічному колоквіумі з прав людини

Женевський університет приймає наукові доробки випускників вищих навчальних закладів та аспірантури, які упродовж останніх 10 років отримали ступінь доктора філософії або перебувають на етапі отримання такого ступеня, для формування учасників академічного колоквіуму з питань прав людини.

Цей захід відбудеться під час Тижня прав людини в Женеві, що триватиме з 21 по 25 листопада 2022 року. Його організовує Женевський університет у партнерстві з Женевською академією міжнародного гуманітарного права і прав людини, Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії, Республікою і Кантоном Женеви та Офісом Верховного комісара з прав людини.

Тиждень прав людини – головна подія в Женеві для зацікавлених сучасною тематикою і проблематикою прав людини. Цьогоріч  у центрі уваги цього міжнародного форуму  буде  свобода слова, оскільки саме свобода вираження поглядів є основою прав людини і була однією з перших свобод, що визнані людством.

Окрім академічного колоквіуму, який відбудеться 24 – 25 листопада, заплановано інші різноманітні заходи – конференції, дебати, кінопокази, виставки, мистецькі перформанси тощо.

Аби взяти участь в академічному колоквіумі випускники вищих навчальних закладів і аспірантури мають надіслати до Женевського університету свої наукові доробки в рамках тематики заходу. З деталізованими вимогами до змісту, тематичної акцентуації та оформлення конкурсних наукових робіт можна ознайомитися за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше