Журналістка і блогерка Оксана Гайдар загинула під час обстрілів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Журналістка і блогерка Оксана Гайдар загинула під час обстрілів

Днями стало відомо, що на початку березня, ймовірно 11 числа, від обстрілів російської артилерії загинула журналістка і блогерка Оксана Гайдар. Про це повідомила у фейсбук її подруга. Разом із Оксаною загинула і її мама.

Оксана Гайдар перебувала в с. Шевченкове Броварського району Київської області, яке потрапило під окупацію російського війська.

У соціальних мережах Оксана багато писала на історичні теми, викриваючи давні прагнення російської влади встановити контроль над Україною.

Вона народилася і росла в Києві. Закінчила факультет журналістики Київського національного університету ім. Шевченка. Її батько Юрій Гайдар також був журналістом, працював заступником редактора «Спортивної газети».

Національна рада висловлює співчуття родині і близьким Оксани Гайдар через болючу втрату. Віримо, вона житиме у спогадах близьких і тих, хто її знав і любив читати її оригінальні матеріали.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше