Журналістка «Радіо Свобода» Віра Гирич загинула внаслідок обстрілу Києва - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Журналістка «Радіо Свобода» Віра Гирич загинула внаслідок обстрілу Києва

Сьогодні вранці, 29 квітня, стало відомо, що внаслідок учорашнього вечірнього обстрілу російськими ракетами Києва загинула журналістка «Радіо Свобода» Віра Гирич. Національна рада висловлює співчуття і глибокий жаль через болісну втрату рідним, друзям і колегам Віри Гирич.

Учора ввечері ракета влучила у квартиру журналістки у Шевченківському районі столиці. Її тіло знайшли рятувальники сьогодні під час розбирання завалів будинку.

Унаслідок ворожого обстрілу 28 квітня було частково зруйновано (руйнування 1 і 2 поверхів) 25-поверховий житловий будинок у Шевченківському районі Києва. Четверо осіб були госпіталізовані.

Обстріли у Києві сталися під час візиту в Україну генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша.

На жаль, розв’язана рф цинічна війна щодня забирає життя багатьох українців, у тому числі і медійників. Нині вони своїм найпершим обов’язком бачать повідомляти світові про трагедію в Україні і стійку боротьбу нашого народу за свою свободу і незалежність. Їхній фронт – інформаційний, і на ньому так само багато ризиків. Шана, уклін і вічна пам’ять усім журналістам, чиї життя дочасу украла рф! Ми цінуємо подвиг кожного з вас!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше