ЗМІ і влада: яким бути взаємостосункам? - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

ЗМІ і влада: яким бути взаємостосункам?

У Рівненській облдержадміністрації відбулася нарада за участю керівників засобів масової інформації області всіх форм власності та заступників голів районних державних адміністрацій з гуманітарних питань.

Головною темою зібрання стали взаємостосунки ЗМІ з органами місцевої влади. Більшість головних редакторів місцевих газет, радіо і телебачення висловилися за те, аби керівники владних структур не вигадували часом доволі сумнівних програм підтримки своїх видань, а вчасно і регулярно сплачували редакціям за надані послуги при висвітленні діяльності органів влади, як того вимагає Закон України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації».

Учасники наради обговорили також перспективи розвитку місцевого проводового радіомовлення та особливості участі ЗМІ у підготовці та проведенні цьогорічних виборів депутатів і голів місцевих рад. Зокрема, вони зійшлися на думці: проводове радіо, мережа якого на Рівненщині стрімко скорочується (упродовж одного лише календарного року вона зменшилася майже на половину) мають замінити 4–5 об’єднаних редакцій ефірного радіо з власною сіткою кореспондентів у кожному з районів. З цією метою заявки на прорахунок відповідних частот уже подали до Національної ради редакції Березнівського, Володимирецького та Острозького районного радіо.

У роботі наради взяли участь і виступили голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко та представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Рівненській області Дмитро Тарасюк.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше