Зміни до Інструкції про перевірки будуть подані на державну реєстрацію - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Зміни до Інструкції про перевірки будуть подані на державну реєстрацію

Національна рад на засіданні 9 листопада затвердила зміни до Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та про порушення законодавства про рекламу, і передасть цей документ у новій редакції на державну реєстрацію у Міністерство юстиції України.

Попередня інструкція була затверджена рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 8 лютого 2012 року № 115, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 лютого 2012 року за № 313/20626. Проект змін до цього регуляторного акта Національна рада оприлюднила для громадського обговорення 30 червня 2017 року. Воно тривало упродовж місяця, а потім на прохання Громадської ради, що діє при Національній раді, термін для подання пропозицій було продовжено до 15 вересня 2017 року. Таким чином, регуляторний орган отримав та опрацював усі пропозиції від індустрії та громадськості.

Приводом для внесення змін до цього регуляторного акта стали зміни до законодавства у сфері телебачення і радіомовлення, зокрема щодо частки національного аудіовізуального продукту, часток пісень (словесно-музичних творів) державною мовою та офіційними мовами Європейського Союзу в обсязі пісень, поширених протягом доби, а також протягом часових проміжків, обсягу ведення передач державною мовою.

Рішення Національної ради про затвердження Інструкції набере чинності й буде оприлюднене на сайті регуляторного органу після державної реєстрації та опублікування в Офіційному віснику України.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше