Змінюється місцезнаходження цифрових станцій мультиплексування

06.03.2012

Сьогодні, 6 березня, на засіданні Національної ради ухвалено рішення про переоформлення ліцензій Черкаській та Сумській ОДТРК. Змінилися місцезнаходження цифрових станцій мультиплексування та, відповідно, територіальна категорія мовлення і територія розповсюдження програм.

Черкаська ОДТРК перейшла з категорії мовлення регіональне в межах області у регіональну. Станції мультиплексування, що мали розміщуватися в селі Баландиному та містах Ватутиному й Умані будуть діяти в містах Кам’янці та Шполі і селі Полянецькому Уманського району. Програми поширюватимуться на міста Кам’янка, Шпола і їх прилеглі райони.

Станція мультиплексування в Сумській області, що мала розміщуватися у місті Ромнах, тепер переміщується в село Овлаші. Відповідно змінюється територія розповсюдження програм – на село Овлаші й прилеглі райони. Категорія мовлення змінюється на регіональну замість регіональної в межах області.

Окрім цього, Сумська ОДТРК змінила програмну концепцію мовлення. Формат мовлення стає суто інформаційним, до цього він визначався як інфрмаційно-культурологічний. Збільшується обсяг інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, дитячих та розважально-музичних передач. Натомість зменшується обсяг науково-просвітницьких програм та фільмопоказу.

Зазначені зміни стосуються ліцензії Черкаської ОДТРК на багатоканальне регіональне телебачення в цифровій телемережі МХ-5 в Черкаській області з обсягом мовлення – по 24 години на добу з логотипом «Рось». Сумська ОДТРК внесла зміни в ліцензії на багатоканальне регіональне телебачення в цифровій телемережі МХ-5 у Сумській області з обсягом мовлення – по 24 години

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada