Звернення Національної ради до виробників та дистриб'юторів телеконтенту - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Звернення Національної ради до виробників та дистриб’юторів телеконтенту

Шановні виробники та дистриб’ютори телеконтенту,

 

Ми впевнені – ви знаєте, що відбувається просто зараз у самому серці Європи. Україна веде жорстоку боротьбу проти російського вторгнення, єдина мета якого – зупинити демократичну і вільну Україну на її шляху до демократичної і вільної Європи. Зупинити або зруйнувати, стерти з лиця землі.

Поки одна частина українців захищає свою територію, а інша ховається по сховищах або у ліфтових холах чи в погребах, прислухаючись до канонади та сигналів повітряної тривоги, російські глядачі переглядають NatGeo, Animal Planet, VIP Premiere, TV1000, Mezzo Live HD і слухають MTV’s 00 та решту каналів сімейства MTV. Понад 50 телеканалів…

Ми просимо вас припинити їх звичне і комфортне життя. Ми просимо вас скасувати розповсюдження ваших каналів на території агресора. Ми просимо вас відчути і зрозуміти свою відповідальність за всі 8 років розповсюдження ваших програм в анексованому Криму та окупованих Росією окремих територій Донецької і Луганської областей, що було безперечним сигналом Кремлю про підтримку світом його брудних справ.

Це – не про закриття неба над Україною. Це – про зачинення дверей перед мордою звіра.

Ми обіцяємо зберегти доступ до української аудиторії всіх каналів, які припинять свою дистрибуцію на території Росії сьогодні. І ми зробимо все, аби український глядач назавжди забув про існування каналів, які залишаться доступними для перегляду на території агресора завтра.

Війна є війна. Хто не з нами – той проти нас.

Україна переможе. З вами чи без вас – вибір за вами. Нам більше подобається “з вами”.

 

Національна рада України з телебачення і радіомовлення

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше