Звільнено представника Національної ради у Рівненській області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Звільнено представника Національної ради у Рівненській області

Регуляторний орган на засіданні 4 червня ухвалив рішення про звільнення представника Національної ради у Рівненській області Дмитра Тарасюка.

Дмитра Тарасюка буде звільнено з посади 16 червня відповідно до пункту 7 частини 1 статті 83 Закону України «Про державну службу» у зв’язку із досягненням ним 65-річного віку.

Ольга Герасим’юк подякувала панові Дмитру за його багаторічну і якісну роботу. Дмитро Тарасюк обіймав цю посаду з 1996 року. «Ваш  досвід і співпраця – безцінні, тому ми й надалі будемо звертатися до Ваших знань і порад, – наголосила вона. –  Ми бажаємо, щоб  життя Ваше і надалі було яскравим і цікавим. Нам буде Вас бракувати», сказала голова Національної ради.

Незабаром на цю посаду буде оголошено конкурс.

Довідково: відповідно до статті 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» представник Національної ради в області призначається регулятором на посаду на конкурсній основі строком на чотири роки.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше